Nume Prenume

Sectie

Zile consultatie

Program Consultatie

Cabinet

Telefon

Dr. ALDEA MARIUS MIHAIL

Chirurgie Oncologica I

 Luni

Miercuri

9.30-13.00

Cab. 10-11

Cab. 1-2 

Dr. ALDEA SANDA BRÂNDUȘA

Chirurgie Oncologica III

Luni/Miercuri

9.30-13.00

 Cabinet 7

021-227.11.65

Dr. ALECU MIHNEA

Chirurgie Oncologica I

 Marti

 8.00-10.30

Cabinet 5 

021-227.11.73 

Dr. ALEXANDRU AURELIA

Oncologie Medicala II

 Luni-Vineri

9.00-11.00 

Cabinet 42 

Dr. ANDREI OANA MARIA

Laborator Radioterapie cu Energii Inalte

Dr. ANGHEL BEATRICE

Camera de garda

Prof. Dr. ANGHEL RODICA MARICELA

Radioterapie II

L/M/M/J/V

9.30-13.00

Cabinet 5 -demisol

021-227.14.89 / 021-227.11.95

S.L. Dr. BACINSCHI XENIA ELENA

Radioterapie II

 Marti

9.30-13.00

Cabinet 5 

021-227.13.77

Dr. BĂDOI MONIKA

Oncologie pediatrica

Luni- Vineri 

8.30-10.00 

Cabinet 39 

Dr. BAȘTURESCU DORU

Radioterapie III

Miercuri

9.30-13.00

 Cabinet 1-2

Prof.Dr. BLIDARU ALEXANDRU

Chirurgie Oncologica II

Vineri

9.30-13.00

Cabinet 1

Dr. BLUOSS ELENA CORINA

Chirurgie Toracica

 Marți

9.30-12.00 

Cabinet 41 

Dr. BOGDAN MARIANA MIOARA

Laborator clinic

Dr. BORANGIC LĂCRĂMIOARA PAULA

Chirurgie Oncologica II

Miercuri

9.30-13.00

Cabinet 38

As. Univ. Dr. BORDEA CRISTIAN IOAN

Chirurgie Oncologica II

Vineri

9.30-13.00

Cabinet 38

Dr. BRÂNZAN CARMEN

Oncologie Medicala I

Luni

Luni-Vineri 

9.30-13.00

8.00-9.00

 Cabinet 1-2

Cabinet 43

Prof. Dr. BRĂTUCU EUGEN

Chirurgie Oncologica I

9.30-13.00

Dr. BUDIRINCĂ MARIA ALEXANDRA

Radioterapie II

Dr. BURLĂNESCU IOAN STELIAN

Chirurgie Oncologica III

 Marți, Joi

9.30-13.00

Cabinet 33 

Dr. BUZATU IOANA RALUCA

 Chirurgie Oncologica I

Dr. CALUSTIAN LAURA AIFER

Spitalizare de zi

 Luni-Vineri

9.00-10.00

11.00-13.00

 Cabinet 15

Dr. CAPȘA CRISTINA MIRELA

Sef Sectie Radiodiagnostic+CT

9.30-13.00

Dr. CATRANGIU BOGDAN ION

Chirurgie Oncologica I

9.30-13.00

Dr. CHIȚORAN ELENA

Chirurgie Oncologica I

9.30-13.00

 Cabinet 5

As.Univ. CIRIMBEI CIPRIAN

Chirurgie Oncologica I

 Joi

9.00-11.00

 Cabinet 5

As.Univ CIRIMBEI SIMONA ELENA

Chirurgie Oncologica I

Cab. Ecografie Et.1

Dr. COLOVAI SORIN

Chirurgie Oncologica III

 Luni / Miercuri / Vineri

9.30-13.00 

 Cabinet 34

Dr. COMAN LILIANA

Dr. COMȘA CODRUȚA ULPIA 

Oncopediatrie

9.30-13.00

Dr. CONSTANTINESCU AMALIA LUMINIȚA 

Radioterapie III

9.30-13.00

 L.R.T.E.I.

S.L.Dr. DAHA CLAUDIU

Chirurgie Oncologica I

Miercuri

9.00-13.00

Cabinet 5

Dr. DAVIDESCU MIHNEA DAN

Chirurgie Toracica

Dr. DIACONU COSTINA-ILINCA

 ATI

9.30-13.00

Dr. DONEA ȘERBAN

Oncologie Medicala II

9.30-13.00

Dr. DRĂGĂNESCU MĂDĂLINA ELISABETA 

Oncologie Medicala I

9.30-13.00

Dr. DRĂGNESCU OLIVIA

Conf. Dr. DRAGOMIR MONICA DESIRÉ 

Oncopediatrie

9.30-13.00

Dr. DUMITRACHE MIHAELA JANA

Anatomie Patologica

Dr. EL HOUCHEIMI BASSAM

Chirurgie Oncologica II

 Joi  9.30-13.00  Cabinet 4

Dr. FELDIOREANU EUGEN VICTOR

Oncopediatrie

Dr. FILIMON RADU BOGDAN 

Chirurgie Oncologica I

9.30-13.00

Dr. FRĂSINEANU CAMELIA

Cab. Cardiologie - EKG

9.30-13.00

Dr. GEORGESCU CORINA LOTA

S.L. Dr. GEORGESCU TEODOR

Oncologie Medicala I

9.30-13.00

Dr. GHEORGHE Alexandru Theodor Radiodiagnostic, CT

Dr. GHEORGHIEV SLAVY FLORIN

Dermatologie

9.30-13.00

Dr. GHERGHE MIRELA

Medicina Nucleara

9.30-13.00

Dr. GOGESCU GABRIEL

Chirurgie Oncologica I

9.30-13.00

Dr. GRIGORESCU ALEXANDRU CĂLIN

Oncologie Medicala I

9.30-13.00

Dr. GUȚI CRISTINA AMALIA

Anatomie Patologica

Dr. HERGHELEGIU DANA

ATI

9.30-13.00

Prof.Dr. HORVAT TEODOR

Chirurgie Toracica

Dr. HURDUC ANCA MIHAELA

Medicina Nucleara

9.30-13.00

Dr. IANCULESCU - OANȚĂ CRISTIANA

Oncologie Medicala I

9.30-13.00 

Dr. IARU OANA ELENA

Dr. ICHIM ELENA

Chirurgie Oncologica II

 Marti / Joi

9.30-13.00 

 Cabinet 12 / Cabinet 7

Dr. IFTIMIE MIHAELA CARMEN

Oncologie Medicala II

9.30-13.00 

Dr. IONESCU ANTON COSTIN

Radioterapie III

9.30-13.00 

Dr. IONESCU DAN MILTIADE

Radioterapie I

 LMMJ / V

9.30-13.00 

 Cabinet 20 / Cabinet 4

 021/2271478 / 0212271189

Dr. IONESCU ILEANA

Radioterapie I

 L,Mi / Ma / J /V

9.30-13.00 

 Cab.20 / 4 / 10 / Cab.1

 021/2271478, 1189, 1081, 1182

Dr. IONIȚĂ CONSTANȚA

Anatomie Patologica

Dr. ISACU IRINA

Radioterapie II

9.30-13.00 

 021-227.14.27

Dr. JIANU ELENA

Chirurgie Toracica

Dr. JIANU GEORGE CĂTĂLIN

Chirurgie Oncologica II 

Luni / Miercuri

9.30-13.00 

Cabinet 4 / Cabinet 10

Dr. LĂZESCU ANDREEA

Oncologie Medicala I

9.30-13.00 

Dr. MAHER ABDEL KARIM

Chirurgie Oncologica II

Marti / Vineri

Cabinet 4 / Cabinet 12

S.L.Dr. MARINCAȘ AUGUSTIN MARIAN

Chirurgie Oncologica I

 Vineri

9.00-11.00 

Cabinet 5

Dr. MARINESCU ȘERBAN ANDREI

Chirurgie Oncologica I

 Vineri

11.00-13.00

Cabinet 5

Dr. MILCU CAMELIA ROXANA

Oncopediatrie

9.30-13.00 

Dr. MINEA(GALEȘ) LAURENȚIA NICOLETA

Radioterapie II

9.30-13.00 

021-227.14.87

Dr. MITRICĂ IULIAN RADU

Radioterapie II

021-227.11.95

Dr. MITULESCU DRAGOȘ

Radioterapie II

9.30-13.00 

021-227.14.04

Dr. MITULESCU RUXANDRA ORTANSA

Radioterapie II

Dr. MOISESCU ELENA

ATI

Dr. MOLDOVAN LUMINIȚA

Lab Medicina Nucleara

Dr. MOTAȘ NATALIA

Chirurgie Toracica

Dr. MURGOI ELISABETA GABRIELA

Cab.Oftalmologie

9.30-13.00 

 021-227.14.48

Dr. NECHITA DAYANA

ATI

Dr. NEICU ȘTEFANIA ARIANA

Anatomie Patologica

Dr. NICOLAESCU ROXANA RALUCA PAULA

Chirurgie Oncologica II 

Marti / Joi

9.30-13.00 

Cabinet 38

Dr. PANTIȘ CARMEN BRÂNDUȘA

ATI

Dr. POPA ELISABETA

Radiodiagnostic+CT

Dr. POPA SOFI MANUELA

Chirurgie Oncologica I

9.30-13.00 

Dr. POPA-TEODOSIE MIHAI VICENȚIU

Chirurgie Oncologica II

Marti / Vineri

9.30-13.00 

 Cabinet 4

Dr. POPOVICI LAURA - ROXANA

Radioterapie I

Dr. PRIDIE ROXANA MARIA

Anatomie Patologica

As.Univ. PRUNOIU VIRGILIU MIHAIL

Chirurgie Oncologica I

Joi

11.00-13.00 

Cabinet 5

Dr. RĂDOI MARIANA SORELA

ATI

Dr. RADU ANA MARIA

Oncologie Medicala II

Luni-Vineri

8.00-15.00

Cabinet 45

021/227.13.28

Dr. RADU CARMEN

Cab.Endocrinologie

9.30-13.00 

Dr. RADU FLORIN

Sef sectie-Chirurgie Oncologica III

 Marti / Vineri

9.30-13.00 

 Cabinet 1 / Cabinet 13

Dr. RADU GABRIELA MĂDĂLINA

Anatomie Patologica

Dr. RĂDUȚ DANA

Laborator clinic analize medicale

Dr. RĂGAN CARMEN

Cab.Neurologie

9.30-13.00 

 Cabinet31

Dr. ROMOȘAN MARILENA

ATI

Dr. ROȘCA CRISTINA

Radioterapie I

9.30-13.00 

Dr. ROTARU VLAD

Chirurgie Oncologica I

 Luni

9.00-13.00 

Cabinet 5

Dr.RUS OVIDIU

Chirurgie Toracica

As.Univ. ȘANDRU ANGELA

Chirurgie Oncologica II

 Marti / Vineri

9.30-13.00 

Cabinet 6

Dr. ȘAPTEFRAȚI CRISTINA

Chirurgie Oncologica II 

 Luni / Vineri

9.30-13.00 

Cabinet38 / Cabinet 35 

Dr. SĂSĂREANU ANCA MIRELA

 Laborator clinic

Dr. SAVIN VIOREL

Chirurgie Oncologica III 

 Luni / Marti / Miercuri

9.30-13.00 

 Cabinet 28

Dr. SAVU NICOLAE MIRCEA

Radioterapie III 

9.30-13.00 

Dr. SCARLAT MIHAELA HRISANTA

Sef Sectie-Laborator clinic 

8.30-11.00 

Dr. SILAGHI ANCA MIHAELA

Oncologie Medicala II 

9.30-13.00 

Dr.SIMION LAURENȚIU

Chirurgie Oncologica I

 Marti

9.00 -13.00

Cabinet 5

Dr. SPĂTARU DOINA

Oncologie Medicala II 

Conf.Dr. STĂNCULEANU DANA LUCIA

Oncologie Medicala I 

9.30-13.00 

Dr. SUBȚIRELU DANIEL GEORGE

Chirurgie Oncologica I 

9.30-13.00 

Dr. TĂNASE BOGDAN COSMIN

Chirurgie Toracica

9.30-13.00 

Dr. ȚÂRLEA ALIN TUDOR

Radioterapie II

021-227.13.58

Dr.ȚEȚU MĂDĂLIN GEORGE

Chirurgie Toracica

Dr. TRIFĂNESCU OANA GABRIELA

Radioterapie II

021-227.15.62

Dr. TUCĂ COSTEL

Chirurgie Oncologica II

 Miercuri

9.30-13.00 

Cabinet 6

Dr. VASILE CRISTIAN Radiodiagnostic+CT

Dr. VELICU SONIA LULUȘA

Chirurgie Oncologica II

Luni / Joi

9.30-13.00 

Cabinet 6

Dr. VISAN Simina-Maria Oncologie pediatrica

Ș.L.Dr. VOINEA SILVIU CRISTIAN

Chirurgie Oncologica II

Miercuri / Joi

9.30-13.00

Cabinet 4/ Cabinet 1

Dr. ZAMFIR CARMEN

 ATI

Dr. ZOB DANIELA

Oncologie Medicala I 

9.30-13.00