JoomlaTemplates.me by BlueHost Coupon
  • Sos Fundeni 252, Sector 2, Bucuresti
  • Telefon 021-2271000 Fax 021-3183262
  • linii RATB: 182, 253 si 343
  • o parte din colectivul Asociatiei P.A.V.E.L.
  • o interventie chirurgicala complexa
  • vizita d-lui Presedinte din februarie 2015
  • cabinet ecograf
  • Programul Național de Screening pentru Cancerul de Col Uterin - click pe imagine
  • Programul Național de Screening pentru Cancerul de Col Uterin - click pe imagine
  • Programul Național de Screening pentru Cancerul de Col Uterin - click pe imagine
  • Programul Național de Screening pentru Cancerul de Col Uterin - click pe imagine
Medici Zile consult Ore consult cabinet Comisie
Dr. Brandusa Aldea LUNI 9.30-13.00 Cabinet 7 Ginecologie Oncologica
Dr. Marius Aldea LUNI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Aurelia Alexandru MARTI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Prof.Dr. Rodica Anghel JOI 9.30-13.00 Cabinet 3, 4 Comisia II
Dr. Xenia Bacinschi MARTI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Doru Basturescu MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Prof. Dr. Alexandru Blidaru MARTI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Carmen Branzan LUNI 9.00-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Ion Burlanescu MARTI,JOI 9.30-13.00 Cabinet 33 Urologie
Dr. Laura Calustian Cabinet 15 Hematologie
Dr. Bogdan Catrangiu L-V 8.00-15.00 Cabinet 13 Profilaxie Ginecologie Oncologica
Dr. Ciprian Cirimbei JOI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Sorin Colovai L, Mi,V 9.30-13.00 Cabinet 33 Urologie
Dr. Amalia Constantinescu LUNI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Claudiu Daha MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Serban Donea LUNI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
8.30-14.00 Cabinet 46 Spitalizare de zi
Dr. Madalina Draganescu MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Bassam El Houcheimi JOI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Camelia Frasineanu L-V 8.30-12.00 Consultatii Cabinet 35 EKG
Dr. Teodor Georgescu MARTI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Gabriel Gogescu LUNI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
JOI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Alexandru Grigorescu Mi 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
JOI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Cristina Oanta Ianculescu LUNI,MARTI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Elena Ichim MARTI 9.30-13.00 Cabinet 7 Ginecologie Oncologica
JOI 9.30-13.00 Cabinet 12 Profilaxie Ginecologie Oncologica
Dr. Mihaela Iftimie MARTI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Anton Ionescu MARTI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Ileana Ionescu MARTI,JOI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Dan Ionescu VINERI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Irina Isacu LUNI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Catalin Jianu LUNI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Abdel Maher Karim MARTI,VINERI 9.30-13.00 Cabinet 7 Ginecologie Oncologica
Dr. Andreea Lazescu MIERCURI, JOI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Marian Marincas VINERI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Serban Marinescu VINERI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Radu Mitrica MIERCURI, JOI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Dragos Mitulescu JOI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Alina Moldovan VINERI 9.30-13.00 Cabinet 6
Dr. Gabriela Murgoi L-V 8.00-15.00 Cabinet 30 Oftalmologie
Dr. Mihai Popa MARTI,VINERI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Manuela Popa Sofi L-V 8.00-15.00 Cabinet 12 Profilaxie Ginecologie Oncologica
Dr. Laura Popovici LUNI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Virgil Prunoiu JOI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Ana Maria Radu VINERI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Carmen Radu L-V 8.00-15.00 Cabinet 32 Endocrinologie
Dr. Florin Radu MARTI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Stefănescu Daniela / Dr. Moisa George Cristian L-V 8.00-15.00 Cabinet 31 Neurologie
Dr. Cristina Rosca LUNI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Vlad Rotaru LUNI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Angela Sandru MARTI, VINERI 9.30-13.00 Cabinet 6
Dr. Cristina Saptefrati VINERI 9.30-13.00 Cabinet 7 Ginecologie Oncologica
Dr. Viorel Savin L,Mi 9.00-13.00 Cabinet 28 Consultatii O.R.L.
Dr. Mircea Savu MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 3 Comisia II
Dr. Anca Silaghi JOI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III
Dr. Laurentiu Simion MARTI 10.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
Dr. Gheorghiev Slavi L-V 8.00-15.00 Cabinet 17 Dermatologie
Dr. Doina Spataru MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Dana Stanculeanu JOI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Dan Subtirelu MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 6
Dr. Alin Tarlea marti 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
Dr. Costel Tuca MIERCURI 9.30-13.30 Cabinet 6
Dr. Sonia Velicu LUNI, MARTI 9.30-11.30, JOI 9.30-13.00 Cabinet 6
Dr. Silviu Voinea JOI 9.30-13.00 Cabinet 1,2 Comisia I
MIERCURI 9.30-13.00 Cabinet 3,4 Comisia II
Dr. Daniela Zob LUNI 9.30-13.00 Cabinet 5 Comisia IV
VINERI 9.30-13.00 Cabinet 10,11 Comisia III

Una dintre personalităţile marcante ale institutului a fost

Prof. Dr. Doc. Alexandru Trestioreanu,  medic de renume naţional şi internaţional,

care a desfăşurat în cadrul Institutului Oncologic Bucureşti

o prodigioasă activitate în  slujba pacientului, formânnumeroşi specialişti în domeniu.